peeling na twarz

Regularne wykonywanie peelingów w gabinetach kosmetycznych jest w stanie przynieść widoczną poprawę wyglądu naszej twarzy. Zabiegi złuszczania naskórka pozwalają nie tylko wygładzić i rozjaśnić skórę, lecz także pozbyć się wielu bardzo uporczywych niedoskonałości. Istnieje kilkadziesiąt rodzajów peelingów, które różnią się od siebie działaniem i przeznaczeniem. Spośród wszystkich dostępnych metod złuszczania skóry i oczyszczania twarzy w warszawskiej Klinice Miracki, wybraliśmy kilka, naszym zdaniem, najciekawszych propozycji. Sprawdźcie!

Peeling Retises CT

Peeling Retises CT to rodzaj innowacyjnego nanopeelingu, który wzbogacił kategorię peelingów dermatologicznych. Cząstki substancji aktywnych, zastosowanych w tym peelingu, z łatwością oddziałują na głębokie warstwy skóry, dzięki czemu są w stanie skutecznie walczyć z przebarwieniami, problemami trądzikowymi, zmęczoną cerą, powierzchownymi zmarszczkami czy płytkimi bliznami. Peeling stanowi połączenie retinolu o wysokim stężeniu oraz witaminy C, co przynosi widoczny efekt wybielenia, odświeżenia i odmłodzenia skóry. Specjaliści z Kliniki Miracki w szczególności polecają go paniom, które zmagają się z widocznymi oznakami fotostarzenia oraz przebarwieniami o charakterze melasmy.

Peeling Ferulac Peel

Ferulac Peel to peeling, którego działanie również zostało oparte o nanotechnologię, która pozwala na głęboką penetrację składników aktywnych w głąb skóry. Peeling doskonale radzi sobie z suchą i pozbawioną jędrności skórą, łojotokiem, przebarwieniami, zmarszczkami, trądzikiem oraz szarą i pozbawioną blasku skórą. Zabieg zapewnia szybkie i widoczne efekty poprawy wyglądu skóry, bez narażania jej na długotrwałą i bolesną terapię. Prawdziwym atutem tego rodzaju peelingu jest zawarty w nim kwas ferulowy, który odmładza i rozjaśnia skórę, działa przeciwzapalnie, a nawet chroni ją przed szkodliwym wpływem promieni UVA i UVB.

Peeling Refresh

Peeling Refresh to doskonała propozycja dla osób o wyraźnie zmęczonej, poszarzałej i matowej skórze o niezdrowym, ziemistym kolorycie. Dzięki niezwykłym właściwościom odżywczym i odświeżającym tego peelingu medycznego skóra nabierze widocznej gładkości i witalności. Wystarczy kilkanaście minut złuszczania metodą Refresh, aby skóra twarzy, dekoltu i szyi nabrała pięknego oraz zdrowego wyglądu. Zabieg sprawdza się też idealnie przy walce z trądzikiem i przekrwieniami skóry. Peeling jest dostosowany do różnych rodzajów skóry – nie tylko tłustej i trądzikowej, lecz także normalnej, suchej i delikatnej.

Mikrodermabrazja wodna Hydrafacial

W ofercie warszawskiej Kliniki Miracki znajdziemy też zabieg złuszczania skóry w postaci mikrodermabrazji wodnej Hydrafacial, która poza oczyszczaniem skóry, zapewni jej także efekt głębokiego nawilżenia. Dzięki temu zabieg jest dla pacjenta o wiele bardziej komfortowy, a po zakończeniu procedury zabiegowej na twarzy nie znajdują się uciążliwe podrażnienia i zaczerwienienia. To zabieg, który przynosi efekt kompleksowej poprawy wyglądu twarzy – skóra jest odpowiednio nawilżona, odżywiona, wygładzona, elastyczna i promienna. Efekty mikrodermabrazji Hydrafacial widoczne są już po pierwszym zabiegu i utrzymują się do kilkunastu dni. Jednak dla uzyskania optymalnych wyników, specjaliści zalecają  przeprowadzenie pełnej serii 6 zabiegów, w tygodniowych odstępach.

Więcej informacji na temat przedstawionych rodzajów peelingów twarzy znajdziesz na stronie: https:/usr/home/jarodbartenders/domains/drogapiekna.pl/public_html/klinikamiracki.pl/twoj-problem/utrata-swietlistosci-skory/