laseroterapia

Gdy skóra staje się wiotka, pojawiają się na niej zmarszczki, przebarwienia i rozstępy, nic dziwnego, że możesz czuć się ze sobą gorzej. To nie tylko kwestia wyglądu, lecz także satysfakcji z bycia we własnej skórze. Doskonale rozumieją to eksperci z warszawskiej Kliniki Arte Derm, którzy wiedzą, jak mogą pomóc ci z tego typu problemami – poznaj laser Alma Harmony iPixel i odzyskaj skórę, w której czujesz się sobą!

Skóra pod ostrzałem czasu

Z każdym kolejnym rokiem odbijają się na naszym ciele nowe doświadczenia. Powstają zmarszczki, blizny, przebarwienia. Wszystko to dzieje się niezależnie od wieku, bo może zmagać się z nimi zarówno młoda mama – rozstępy po ciąży, jak i świeżo upieczona babcia, która chociaż wciąż tryska energią, to jej skóra utraciła już swoją jędrność.

Jeśli czujesz, że pojawiające się na twoim ciele zmiany zabierają ci radość, a czasami powodują wręcz wstyd, warto sięgnąć po pomoc specjalistów. Medycyna estetyczna nie jest fanaberią, ale naprawdę ma na uwadze dużo głębsze motywacje do zmiany, niż tylko efekt wizualny. Stąd też nieustannie się rozwija i proponuje coraz to bezpieczniejsze, a jednocześnie skuteczniejsze metody wsparcia twojej skóry. Taką też kuracją jest laseroterapia Alma Harmony iPixel, która pobudza naturalne procesy zachodzące w organizmie, a tym samym pozwala osiągnąć wyjątkowe i długotrwałe rezultaty.

Laserowy ratunek dla skóry

Idąc tropem nazwy lasera, tworzy on w skórze uszkodzenia właśnie wielkości pixeli. I chociaż ,,uszkodzenia” mogą nie kojarzyć się zbyt dobrze, to są one przyczynkiem do stymulacji wspomnianych wyżej naturalnych procesów regeneracyjnych. Oznacza to m.in. pobudzenie produkcji nowych włókien kolagenowych, co jest o tyle istotne, że kolagen to jedno z głównych białek odpowiadających w naszym organizmie za jędrność, elastyczność oraz gładkość skóry. Niestety, z wiekiem mamy go coraz mniej, stąd też tak ważne jest aktywowanie jego nieustannego namnażania.

Zabieg przeprowadzany laserem Alma Harmony iPixel to precyzyjny i bezpieczny sposób, co podkreślają eksperci z Kliniki Arte Derm w Warszawie. Specjalista kieruje głowicę lasera na poddany terapii obszar ciała i tworzy mikrouszkodzenia. Co ważne, nie powoduje przy tym urazów okolicznych tkanek. Dzięki temu minimalizowane jest ewentualne odczuwanie dyskomfortu, zmniejsza się ryzyko jakichkolwiek powikłań, a także przyspieszona jest rekonwalescencja – od razu po zabiegu można wrócić do swojej codziennej aktywności.

Co jeszcze warto wiedzieć o zabiegu Alma Harmony iPixel?

  • Urządzenie jest laserem frakcyjnym ablacyjnym.
  • Zabieg jest praktycznie bezbolesny – ewentualny dyskomfort łagodzi strumień zimnego powietrza, który wysyła się na obszar poddany terapii.
  • Aplikowana na obszar poddany zabiegowi wiązka światła jest wysyłana w bardzo precyzyjny sposób.
  • Czas trwania zabiegu – około 30-60 minut.
  • Pierwsze efekty widoczne są od razu po sesji.
  • Pełna kuracja zależy od indywidualnych potrzeb skóry – do każdego pacjenta należy podejść z odpowiednią troską (najczęściej jest to 3-5 zabiegów).
  • Rezultaty są narastające, co wiąże się z czasem potrzebnym do rozwoju naturalnych procesów zachodzących w skórze.
  • Laser Alma Harmony iPixel radzi sobie z: rozstępami, bliznami (potrądzikowymi czy też pooperacyjnymi), przebarwieniami, plamami, drobnymi zmarszczkami, rozszerzonymi porami.

Należy oczywiście pamiętać, że po zabiegu powinniśmy traktować skórę z należytą delikatnością. Trzeba na pewien czas ograniczyć opalanie, basen czy też zabiegi mogące ją ewentualnie podrażnić. Wszystko po to, aby w tym czasie skóra mogła zacząć ,,działać” – daj sobie i swojemu ciału tę szansę!

Chcesz dowiedzieć się więcej o zabiegu laserem Alma Harmony iPixel? Sprawdź na stronie warszawskiej Kliniki Arte Derm: https:/usr/home/jarodbartenders/domains/drogapiekna.pl/public_html/artederm.pl/oferta/urzadzenia-high-tech/alma-harmony-xl-pro/