wyszczuplanie ciala

Zgrabna i szczupła sylwetka ciała jest tym, o co zabiega dziś ogromna ilość kobiet na całym świecie. Spędzamy mnóstwo czasu na siłowni czy w gabinetach dietetyków, aby upodobnić się do naszych idolek, które na co dzień obserwujemy w mediach. Odpowiednio zbilansowana dieta i regularna aktywność fizyczna są jak najbardziej odpowiednim środkiem do realizacji tego celu, jednak prawda jest taka, że nie zawsze pozwalają nam osiągnąć oczekiwane rezultaty, bo niektóre obszary naszego ciała są wyjątkowo oporne na działanie tradycyjnych metod odchudzania. W takiej sytuacji z pomocą przychodzą zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Wraz ze specjalistami z Bieńkowscy Clinic podpowiadamy, na jakie zabiegi warto zwrócić szczególną uwagę!

Wyszczuplanie ciała przy pomocy ultradźwięków

Jedną z popularniejszych metod odchudzania stosowanych w gabinetach medycyny estetycznej są zabiegi z wykorzystaniem innowacyjnej technologii HIFU. W Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy taki zabieg wyszczuplający stanowi Scizer – najnowsza i najsilniejsza odsłona medycznej technologii skoncentrowanych ultradźwięków, która została stworzona specjalnie do zwalczania większych depozytów tkanki tłuszczowej i opornego cellulitu. Zastosowana w urządzeniu specjalna głowica jest w stanie działać na głębokości aż 13 mm, co pozwala zastosować tę metodę do trwałej redukcji tkanki tłuszczowej poprzez kontrolowane i błyskawiczne niszczenie komórek tłuszczowych. Zabieg jest całkowicie nieinwazyjny, niemal bezbolesny i komfortowy dla pacjenta, a z jego efektów możemy zacząć cieszyć się już po kilkunastu tygodniach od zakończenia procedury zabiegowej. Zabieg warto zastosować w szczególności wtedy, gdy nie możemy pozbyć się uporczywej tkanki tłuszczowej z okolicy brzucha, ramion, bryczesów, ud czy boczków, a dodatkowo, gdy zmagamy się z zaawansowanym cellulitem opornym na działanie ćwiczeń i diety.

Wyszczuplanie sylwetki radiofrekwencją

Specjaliści z Bieńkowscy Clinic w zmaganiach z nadmiarem tkanki tłuszczowej polecają też innowacyjny zabieg Venus Legacy wykorzystujący nowoczesny system multipolarnej radiofrekwencji (RF). Kombinacja impulsywnego pola magnetycznego z wielobiegunowym polem elektromagnetycznym RF prowadzi do podciśnieniowego drenażu tkanek, stymulacji fibroblastów do produkcji nowego kolagenu, a także zwiększenia przepływu krwi i limfy w naczyniach włosowatych, zapewniając lepsze dotlenienie i odżywienie tkanek, a także redukcję obrzęków. To sprawia, że metoda pozwala nie tylko na wyszczuplenie sylwetki, lecz także wyraźne odmłodzenie skóry ciała. Bardzo dużą zaletą jest krótkotrwała i komfortowa dla pacjenta procedura zabiegowa – terapia polega na masażu wybranej okolicy ciała jedną z multipolarnych głowic Venus Legacy, a po jej zakończeniu pacjent może powrócić do swoich codziennych zajęć.

Modelowanie sylwetki przy pomocy liposukcji?

W Bieńkowscy Clinic zabieg modelowania sylwetki można też wykonać przy pomocy metody liposukcji. Wbrew pozorom nie musi ona wiązać się ze skomplikowaną, bolesną i wymagającą długiego okresu rekonwalescencji operacją. Dzisiejsze metody liposukcji, w tym metoda liposukcji infradźwiękowej N.I.L. dostępna w Bieńkowscy Clinic, są znacznie delikatniejsze dla pacjenta i nie narażają go na szereg uciążliwych skutków ubocznych. Trzeba jednak przyznać, że liposukcja w porównaniu z innymi metodami wyszczuplania jest zdecydowanie bardziej inwazyjną metodą modelowania sylwetki, dlatego do jej przeprowadzenia potrzebne są konkretne wskazania. W tym przypadku plan leczenia warto ustalić ze specjalistą na wizycie konsultacyjnej.

Poznaj też inne, popularne metody wyszczuplania ciała na stronie:

https:/usr/home/jarodbartenders/domains/drogapiekna.pl/public_html/bienkowscyclinic.pl/kategorie-zabiegow/modelowanie-sylwetki/