Głębokie, ciemne i intensywne brązy to jedne z najpiękniejszych kolorów na włosach. Wiele jest kobiet wiernych tego typu koloryzacji. Nic w tym dziwnego, bo brunetki są tajemnicze i zmysłowe, a ich uroda nie jest oczywista. Zdarza się jednak, że kolor zwyczajnie zaczyna nam się nudzić, a z drugiej strony nie chcemy drastycznie zmieniać swojego wyglądu. Niektórym kobietom po prostu nie pasują jasne kolory. Jak pogodzić te sprzeczności? Marka L’Oreal oferuje koloryzację bez amoniaku, która tworzy piękne refleksy na ciemnych włosach. Poznaj refleksy L’Oreal i odśwież swój look!

Refleksy a pasemka

Jeśli niektórym z nas refleksy nadal kojarzą się z pasemkami, modnymi po roku dwutysięcznym, to nic bardziej mylnego. Kilkanaście lat temu królowały pasemka, zwykle rozjaśniane do blondów – nawet o 6-7 tonów w stosunku do koloru włosów. Pasemka pokrywały całość włosów i bardzo mocno rzucały się w oczy. Choć wtedy były modne, dziś kojarzą się raczej z kiczem. Refleksy to zupełnie coś innego niż pasemka. Refleksy na włosach są lekkie i delikatne – nie jaśniejsze od pozostałych włosów niż 2 tony. Z założenia efekt ma być jak najbardziej naturalny, tak aby włosy wyglądały jak muśnięte słońcem. Coraz więcej kobiet decyduje się na refleksy. Taki trend można spotkać także wśród gwiazd światowego formatu. Ponętne brunetki, takie jak Penelope Cruz, Salma Hayek czy Kim Kardashian, chętnie pokazują się w takich właśnie fryzurach. Refleksy na brązowych włosach dodają blasku, odmładzają twarz i sprawiają, że wyglądamy na bardziej otwarte i przyjazne. Refleksy L’Oreal tworzą naturalny i ciekawy efekt.

Refleksy na brązowych włosach L’Oreal

Marka L’Oreal stworzyła produkt, który świetnie współgra z ciemnymi włosami. Mowa tu o koloryzacji bez amoniaku DIA RICHESSE HI-VISIBILITY, która potrafi stworzyć na włosach piękne, świetliste i widoczne refleksy. Produkt przeznaczony jest właśnie do włosów ciemnych, dlatego efekt jest profesjonalny i nie ma tu miejsca na pomyłki. Dodatkowo DIA RICHESSE HI-VISIBILITY nadaje się do stworzenia refleksów zarówno na włosach naturalnych, jak i farbowanych. Oprócz spektakularnych efektów, koloryzacja ta przynosi nam jeszcze jedną, bardzo ważną korzyść. Produkt ma także działanie pielęgnujące, dlatego włosy po koloryzacji pozostają miękkie w dotyku, odżywione i pełne blasku. Farba nie zawiera szkodliwego dla zdrowia amoniaku, który wykorzystywany jest np. do produkcji materiałów wybuchowych i nawozów sztucznych – nic więc dziwnego, że niszczy włosy. Refleksy L’Oreal to 100% bezpieczeństwa i skuteczności.

Czy refleksy L’Oreal są dla mnie?

Refleksy na brązowych i ciemnych włosach wyglądają dobrze, pod warunkiem, że są wykonane w sposób delikatny i profesjonalny. Refleksy L’Oreal to koloryzacja bez rozjaśniania włosów, co sprawia, że nie ma ryzyka sztucznego efektu przyżółconych rozjaśniaczem włosów. Ponadto refleksy pokrywają do 50% siwych włosów, więc są również dedykowane paniom, chcącym delikatnie zatuszować siwiznę. Efekt takiej koloryzacji powinien utrzymać się ok. 6 tygodni. Refleksy na ciemnych włosach L’Oreal możesz wykonać w każdym Salonie Expert, gdzie nad Twoimi włosami będzie czuwał wykwalifikowany stylista.