Współczesna ginekologia estetyczna oferuje zabiegi, które przywracają nie tylko estetyczny wygląd kobiecym okolicom intymnym, ale też komfort psychiczny. Wiele pań, zmagając się z problemami natury intymnej, rezygnuje z życia seksualnego, unika kontaktu z innymi ludźmi i wpada w kompleksy. Skutecznym rozwiązaniem kobiecych problemów jest zabieg ginekologii estetycznej z użyciem nowoczesnego lasera MonaLisa Touch. Jeżeli chcesz odmłodzić swoje narządy płciowe, wyleczyć nietrzymanie moczu czy poddać się liftingowi pochwy możesz zrobić to już teraz.

Laser MonaLisa Touch i jego zastosowanie

Laser MonaLisa Touch to urządzenie, które znajduje szerokie zastosowanie w ginekologii estetycznej. Laser jest wykorzystywany do:

  • odmładzania narządów płciowych,
  • leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu,
  • redukcji blizn poporodowych,
  • korekcji wewnętrznych lub zewnętrznych narządów intymnych,
  • liftingu pochwy.

Zabiegi ginekologii estetycznej cieszą się coraz większym zainteresowaniem, a dzięki zastosowaniu lasera MonaLisa Touch pacjentki zwykle nie przechodzą okresu rekonwalescencji lub jest on bardzo krótki. Zabiegi z użyciem MonaLisa Touch cechuje znikoma inwazyjność, przy czym skutecznie rozwiązuje on problemy intymne kobiet.

Jak wyleczyć zespół luźnej pochwy?

Zespół luźnej pochwy to dolegliwość pojawiająca się zwykle po porodzie i jest on spowodowany rozluźnieniem tkanek pochwy. Zjawisku temu towarzyszy na ogół zmniejszenie intensywności odczuwanych doznań podczas seksu.

Jak poradzić sobie z tym problemem? Odpowiedź brzmi: MonaLisa Touch. Dzięki temu urządzeniu możemy zmniejszyć rozmiary pochwy, poprawić jej elastyczność i nawilżenie. Jest to możliwe za sprawą energii lasera, który ogrzewając błonę śluzową pochwy, stymuluje pochwę do produkcji kolagenu. Obkurczanie starych włókien i powstawanie nowych nie tylko pobudza ją do rozpoczęcia procesów regeneracyjnych, ale też sprawia, że ta staje się ciaśniejsza i bardziej elastyczna. Zabieg jest bezbolesny, a dzięki niemu satysfakcja z życia seksualnego rośnie.

Odmłodzone narządy płciowe

Z wiekiem nasze narządy intymne starzeją się. Przyczyną takiego stanu jest spadek poziomu estrogenu, co najczęściej ma miejsce w czasie menopauzy. Sucha pochwa, ból podczas stosunku, gubienie moczu, podrażnienia okolic intymnych czy luźna pochwa to najczęstsze objawy atrofii. Innym problemem jest asymetria warg sromowych, które nie dość, że wyglądają mało estetycznie, to w dodatku nie spełniają należycie swej roli – nie chronią płciowych narządów wewnętrznych. Codzienne funkcjonowanie, aktywność seksualna czy uprawianie sportu wcale nie muszą być nieprzyjemne i wiązać się z bólem czy dyskomfortem.

Korekcja narządów płciowych za pomocą lasera przyczyni się zarówno do poprawy ich wyglądu, jak też do zwiększenia satysfakcji podczas zbliżeń z partnerem i wpłynie korzystnie na nasze zdrowie oraz samopoczucie. Dodatkową zaletą jest to, że zabieg ten może być przeprowadzany u pań w każdym wieku, jest nieinwazyjny i odbywa się bez użycia skalpela.

Koniec z wysiłkowym nietrzymaniem moczu!

Wysiłkowe nietrzymanie moczu to również skutek przebytej ciąży. Problem pojawia się w wyniku zmiany kąta nachylenia cewki moczowej. Często pacjentki unikają tego krępującego tematu, wstydząc się opowiedzieć o nim lekarzowi. Błąd! Jeżeli pragniemy czuć się komfortowo w każdej sytuacji i pozbyć się kompleksów, warto skorzystać z zabiegu laserowego, który wzmocni ścianki pochwy, powięzi wewnątrzmiedniczej i obszaru ujścia cewki moczowej przy użyciu wysokiej temperatury. Dzięki fototermicznemu, nieablacyjnemu obkurczeniu pchwy zwiększa się produkcja włókien kolagenowych, co z kolei przywraca cewce odpowiedni kąt, a nam komfort fizyczny i psychiczny.

Dzięki współczesnym zabiegom ginekologii estetycznej możemy cieszyć się każdym aspektem życia i odzyskać satysfakcję seksualną. Więcej informacji na temat znajduje się na stronie internetowej kliniki Sthetic.