Realne odmłodzenie skóry stało się wreszcie możliwe! Do pomocy w zaciętej walce ze zmarszczkami przychodzi technologia, jakiej jeszcze nie było. Nowoczesny laser FOTONA Spectro SP pozwala na skuteczne pozbycie się wszystkich niepożądanych przez Ciebie oznak, świadczących o upływie czasu.

Na czym polega fenomen zabiegu? Jakie przynosi efekty?

Remodeling skóry metodą Twinlight przy wykorzystaniu lasera FOTONA Spectro SP to unikalny zabieg odmładzania skóry za pomocą dwóch różnych wiązek laserów: Nd:Yag (neodymowo-yagowy) i Er:Yag (erbowo-yagowy), podczas jednej sesji. Rewolucyjna kuracja składa się z czterech etapów: pierwsze dwa wykonywane są laserem Nd:Yag, który polega na Frakcjonowaniu 3D i Fotoodmładzaniu T3. Kolejne dwa etapy mają na celu frakcjonowanie laserem Er:Yag. Dzięki kuracji nie tylko redukuje się niedoskonałości, ale również ujędrnia skórę, poprawia jej napięcie oraz wyrównuje koloryt. Pobudzany jest także proces stymulacji nowych włókien kolagenowych. Lasery te maja najgłębiej penetrujące, homogeniczne promienie dostępne na światowym rynku, co świadczy o ich niezaprzeczalnej oryginalności. Niszczą one naczynia i uszkodzone tkanki o dużej średnicy. Cały zabieg wykonuje się w trybie zimnej ablacji XLP, czyli przedłużonego impulsu, który gwarantuje najgłębsze termalne efekty. Nietypowa, frakcjonująca głowica Fotony skutecznie przyspiesza rekonwalescencję tkanek.

Zabieg nie należy do skomplikowanych, wykonuje się go jednorazowo, ponieważ jego efekty nie wymagają poprawiania. Nadaje się do każdego rodzaju cery. Nie jest bolesny, ale może powodować dyskomfort. Ślady pozabiegowe (podobne do oparzenia) znikają zwykle w ciągu kilku dni. Rezultat jest zaskakujący i w pełni satysfakcjonujący, pojawia się w ciągu 7 dni od zakończenia kuracji. Specjalne zalecenia przed i po zabiegu przekazuje ekspert, aby jak najlepiej przygotować pacjenta do zabiegu i zapewnić oczekiwane efekty. Gładka, rozjaśniona skóra, pozbawiona zmarszczek to upragniony rezultat końcowy, który potwierdzają specjaliści z pierwszej na Podhalu Kliniki Medycyny Laserowej i Regeneracyjnej LaserMed, regularnie wykonujący tego typu kuracje. Zastosowanie tego fantastycznego systemu jest w pełni bezpieczne dla zdrowia, co stanowi jego kolejną zaletę.

Przeciwwskazania

Nie wszyscy mogą poddać się zabiegowi. Istnieją pewne ograniczenia. Remodelingu skóry metodą Twinlight nie przeprowadza się w przypadku:

  • ciąży i okresu laktacji,
  • cukrzycy,
  • wszczepionego rozrusznika serca,
  • epilepsji,
  • zaburzeń krzepnięcia krwi,
  • zbyt mocnej lub świeżej opalenizny,
  • stwierdzonej skłonności do powstawania przebarwień,
  • aktywnych zmian wirusowych bądź bakteryjnych na skórze,
  • stosowania niektórych leków, w tym: sterydów i leków fotouczulajacych,
  • stosowania niektórych ziół, kremów oraz peelingów.

Innowacyjny zabieg dogłębnie modeluje skórę od wewnątrz na poziomie komórkowym, co skutkuje niesamowitą poprawą jej wyglądu i dodaje jej wyraźnej witalności. Zmarszczki oraz przebarwienia automatycznie zostają wyeliminowane, a na ich miejscu pojawia się nowa jedwabista skóra, która na długo zachowuje tendencję do przeciwstawiania się upływowi czasu. Przekonaj się sama i pokonaj proces starzenia się skóry!