nerka eastpak selectshop

Firma Eastpak swoją przygodę z produkcją akcesoriów do podróży rozpoczynała od współpracy z Armią Amerykańską jako Eastern Canvas Products USA. Tworzyła worki marynarskie na potrzeby wojska. W latach 70. i 80. zainteresowanie produktami firmy wzrosło na tyle, że w 1976 roku powstaje model plecaka specjalnie zaprojektowany dla studentów. Działalność Eastpak nabiera tempa, brand nie zwalnia do dziś w tworzeniu coraz to nowszych i spełniających wymagania użytkowników produktów. Jest aktualnie niezaprzeczalnym liderem w produkcji toreb podróżnych, plecaków i akcesoriów. Plecak Eastpak to produkt rozpoznawalny na całym świecie.

Eastpak czyni życie wygodniejszym

Solidne wykonanie i odpowiednio przemyślane projekty sprawiają, że Eastpak torba podróżna czy plecaki firmy są jednymi z najczęściej wybieranych na podróż. Bogata oferta, w której znajdziemy plecak Eastpak na długie wyprawy, o dużej pojemności oraz znacznie mniejszy litraż na weekendowe wyjazdy, oraz walizki i Eastpak torby na ramię, wszystko to sprawia, że gdziekolwiek się wybierasz, Eastpak zapewni Ci odpowiedni bagaż.

Plecaki i nerki Eastpak – odpowiedź na codzienne potrzeby

Eastpak nie zapomniał również o mieszkańcach miast i stworzył streetwearową ofertę skierowaną właśnie do nich. Wygodne plecaki miejskie oraz nerki Eastpak nadają się do zabrania wszędzie. Na uczelnię czy do pracy – nie ma znaczenia. Z plecakami miejskimi będziesz zawsze wyglądać modnie, a niezbędne rzeczy będziesz mieć zawsze przy sobie. Nerki Eastpak to ulubione gadżety wielu młodych ludzi, małe i poręczne, ale jakie użyteczne. Wszystkie drobiazgi, jakich potrzebujesz każdego dnia, możesz bez problemu zabrać ze sobą, a dodatkowo stylowe nerki dodadzą charakteru Twoim stylizacjom, gdziekolwiek się udasz. Wybór nerek Eastpak znajdziesz na selectshop.pl.

30-letnia gwarancja na produkty Eastpak  to fakt

Mało która firma zdecydowałaby się, by na swoje produkty udzielić dożywotniej gwarancji. Eastpak jednak zrobił to bez obawy, co jednoznacznie potwierdza jakość i wiarę w to, co robią. Obecnie okres gwarancji obejmuje 30 lat, jest to wynik godny pochwały i rzadko spotykany. Solidność i rzetelność, jaka przyświece idei firmy w tworzeniu plecaków Eastpak, toreb, nerek i akcesoriów jest gwarancją najwyższego poziomu produktów, jego wytrzymałości i trwałości. Można więc korzystać z nich bez obaw.

Co wyróżnia produkty Eastpak?

Poza potwierdzoną już i niezaprzeczalną jakością toreb i plecaków Eastpak mają one mnóstwo innych zalet, które wpływają na to, że posiadają rzesze miłośników na całym świecie. Nie tylko innowacyjne rozwiązania w zakresie funkcjonalności produktów jak np. wprowadzenie toreb podróżnych z kółkami są tego przyczyną. Choć Eastpak wciąż wprowadza zmiany, które poprawiają komfort użytkowania, to nie zapomina o innych równie istotnych kwestiach. Doskonale wiadomo, że dziś nie liczy się tylko najwyższa jakość, musi ona iść również  w parze z modą i oryginalnością. Brand doskonale zdaje sobie z tego sprawę i od lat podąża za aktualnymi trendami lub sam je kreuje. Eastpak uważany jest za pioniera w produkcji kolorowych toreb płóciennych. Do dziś wzornictwo zachwyca użytkowników, a współpraca z najlepszymi projektantami pozwala utrzymywać najwyższy poziom. Powstanie Eastpak Artist Studio, gdzie przy współpracy z najlepszymi projektantami powstawały nowe projekty plecaków, uczyniły z nich niepowtarzalne i pożądane produkty.

Wybierz się w podróż z plecakami i torbami podróżnymi Eastpak, a Twój wyjazd przebiegnie komfortowo i bez niespodzianek. Produkty Eastpak znaleźć można na selectshop.pl.