laserowa redukcja przebarwień - efekty

Promienna i idealne gładka skóra o jednolitej barwie to marzenie wielu z nas. Jeżeli nasza cera ma wyrównany koloryt, wyglądamy zdecydowanie zdrowiej, młodziej i czujemy się pewniej, kiedy spoglądamy w lustro. Niestety, bardzo często przeszkodą w uzyskaniu rozświetlonej i promiennej cery są trudne do usunięcia przebarwienia, które odbierają blask naszej skórze i w znacznym stopniu pozbawiają nas pewności siebie. Melasma, czyli nieestetyczne, brązowe zmiany, które występują na skórze, najczęściej pojawia się w wyniku postępującego procesu starzenia skóry – naturalnego u wielu kobiet, wzrastająca po 30. roku życia. Kiedy drogeryjne kosmetyki nie przynoszą efektów, a ilość przebarwień zwiększa się zamiast zmniejszać, z pomocą przychodzi współczesna medycyna estetyczna. Dzięki przełomowym osiągnięciom współczesnej technologii, takim jak laser PicoSure, mamy możliwość usunąć przebarwienia w bardzo szybki i praktycznie bezbolesny sposób.

Melasma – czyli brązowe plamy na skórze

Melasma jest nazywana ostudą lub chloasmą. Objawia się nieestetycznymi, brązowymi plamami na skórze. Ta dyskomfortowa dolegliwość ma charakter nabyty i jest zaburzeniem barwnikowym skóry. Nieregularne plamy na skórze twarzy i dłoni stanowią ogromny problem estetyczny u wielu kobiet po 30. roku życia. Te krępujące przebarwienia są często spowodowane przez zaburzenia hormonalne i długotrwałe przebywanie na słońcu. Według ekspertów z warszawskiej Kliniki Miracki, dzięki innowacyjnej technologii współczesnej medycyny estetycznej i laserowi PicoSure, przebarwienia i melasma nie są już problemem. Poznajmy przełomowe metody redukcji przebarwień.

Laser PicoSure – szybka redukcja przebarwień w bezpieczny sposób!

PicoSure to najnowocześniejsze urządzenie służące do przeprowadzania zabiegów usuwania przebarwień i leczenia melasmy. Przy pomocy przełomowego lasera możemy wykonać zabieg, który skutecznie i nieinwazyjnie usuwa przebarwienia w Klinice Miracki w Warszawie. Laser umożliwia błyskawiczną redukcję nieestetycznych plam na skórze, a, co za tym idzie, uzyskanie promiennej, gładkiej cery. Dobrodziejstwo nowoczesnej laseroterapii, czyli laser PicoSure, dzięki krótkiemu działaniu wiązki światła laserowego, umożliwia usuwanie przebarwień na skórze bez bólu. Warto podkreślić, że to przełomowe urządzenie gwarantuje pacjentom minimalny czas rekonwalescencji pozabiegowej.

Efekty po zabiegu

Decyzja o skorzystaniu z innowacyjnej metody usuwania przebarwień i leczenia melasmy to gwarancja bardzo szybkich efektów – dosłownie po kilku dniach od wykonania zabiegu uciążliwe przebarwienia tracą swoją intensywność, w ciągu zaledwie kilku tygodni stają się praktycznie niezauważalne i błyskawicznie znikają. Leczenie melasmy oraz redukcja przebarwień w Klinice Miracki charakteryzuje się najwyższym poziomem bezpieczeństwa, skutecznością i bardzo wysokim poziomem komfortu.

Zalety laserowej redukcji przebarwień i leczenia melasmy PicoSure:

  • umożliwia skuteczne usunięcie przebarwień z różnych partii skóry,
  • krótki czas trwania zabiegu,
  • najlepszy efekt redukcji przebarwień,
  • bardzo krótki okres rekonwalescencji,
  • brak śladów na skórze po zabiegu,
  • ochrona przed poparzeniami,
  • komfort w trakcie zabiegu,
  • spektakularne efekty.

Jeśli zależy Ci na bezpiecznej redukcji przebarwień, to laseroterapia z PicoSure jest idealnym rozwiązaniem! To jedyne urządzenie na rynku, które umożliwia usunięcie przebarwień w całkowicie komfortowy sposób.

Więcej informacji na klinikamiracki.pl