modelowanie ciała scizer - efekty

Od dłuższego czasu marzysz o przeprowadzeniu na swoim ciele zabiegu wyszczuplającego? Trwające lato jest do tego najlepszą okazją. A to z dwóch powodów. Po pierwsze, efektami wymodelowanej sylwetki będziemy mogły pochwalić się jeszcze w tym roku, a po drugie, lato obfituje w promocje na zabiegi modelowania sylwetki. Na przykład w Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy i Częstochowie, możemy skorzystać z atrakcyjnej, 40% promocji na nieinwazyjny zabieg kształtowania sylwetki i usuwania cellulitu Scizer. Podpowiadamy, na czym polega ten zabieg i jakie efekty przynosi!

Kompleksowe podejście do modelowania sylwetki

Tym, co zwraca szczególną uwagę na zabieg Scizer, jest jego zdolność kompleksowej poprawy wyglądu sylwetki. Oznacza to tym samym, że przy pomocy zabiegu możemy widocznie zmniejszyć objętość swojego ciała i ,,wyrzeźbić” jego wybrane kształty, a przy tym doprowadzić do wyraźnej redukcji cellulitu, bez względu na stopień zaawansowania tej niedoskonałości. Jak to możliwe, że zabieg Scizer oferuje uzyskanie tak spektakularnych efektów bez potrzeby narażania pacjenta na inwazyjną i długotrwałą terapię? To przede wszystkim zasługa zastosowanej, nowoczesnej odsłony medycznych ultradźwięków, nazywanych też w skrócie technologią HIFU. Technologia ta powstała właśnie w celu zwalczania większych ilości tkanki tłuszczowej oraz najbardziej opornego cellulitu. Odpowiednie zintensyfikowanie parametrów zabiegu i zwiększenie głębokości ogniskowania fal ultradźwiękowych pozwoliło na stworzenie trwałej metody redukcji tkanki tłuszczowej.

Kształtowanie sylwetki HIFU na głębokości 13 mm

Na rynku medycznym możemy spotkać kilka różnych urządzeń wykorzystujących przy zabiegach innowacyjną technologię HIFU. Żaden z nich nie działa jednak tak, jak Scizer na głębokości aż 13 mm! Rewolucyjny skaner, który emituje w głąb tkanki podskórnej wiązki ultradźwięków, sprawia, że urządzenie trafia bezpośrednio w źródło lokalnej otyłości i cellulitu, prowadząc do szybkiego, trwałego i kontrolowanego niszczenia komórek tłuszczowych. Zautomatyzowana głowica i głębokie działanie urządzenia pozwalają uzyskać jednolity efekt pozbawienia skóry nierówności powodujących zniekształcenia sylwetki czy uporczywy cellulit.

Połączenie rewolucyjnej głowicy o większej mocy, głębokości działania i unikalnym polu ze specjalnym systemem chłodzenia przynosi spektakularne i naturalne efekty zmniejszenia nagromadzonej tkanki tłuszczowej, cellulitu i wyszczuplenia sylwetki. Jednocześnie zabieg pozostaje bardzo komfortowy dla pacjenta – nie przysparza uporczywych dolegliwości bólowych i nie naraża pacjenta na długi i uciążliwy okres rekonwalescencji. Bezpośrednio po zakończonej procedurze zabiegowej pacjent może powrócić do swojej codziennej aktywności.

Scizer i Ultraformer III – idealne połączenie

Specjaliści z Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy i Częstochowie wykonują zabieg modelowania sylwetki Scizer w połączeniu z terapią Ultraformer III, która pozwala wzmocnić efekty wyszczuplenia sylwetki, a przy tym poprawić napięcie i elastyczność skóry poddanej wcześniej zabiegowi Scizer. Na początku przeprowadzany jest zabieg trwałego usuwania nadmiaru komórek tłuszczowych, a po 2-3 miesiącach, gdy widoczny staje się efekt wyszczuplenia, można dodatkowo przeprowadzić zabiegi ujędrniające przy pomocy urządzenia Ultraformer III. Specjaliści z Bieńkowscy Clinic, mający wieloletnie doświadczenie w wykorzystywaniu technologii HIFU, potwierdzają spektakularne wyniki połączenia tych dwóch metod.

Więcej informacji na temat innowacyjnej technologii HIFU stosowanej w zabiegach Scizer i Ultraformer III znajdziesz na stronie Bieńkowscy Clinic.